Акція “Годівничка дляя синички”
“Зроби годівничку- нагодуй синичку!”
Вихованці Андріївського ліцею N2 активно беруть участь у допомозі пташкам пережити сувору зиму. В закладі проходить акція «Годівничка для синички».
Діти з радістю приносять корм для птахів, а годівнички, які вони змайстрували зі своїми батьками є гарними будинками для пернатих. В цьому році активними учасниками акції стали учні 4-5 класів. Маємо надію, що цією доброю справою буде збережено не одне пташине життя, а діти на майбутнє візьмуть за звичку підгодовувати маленьких пернатих друзів.
![Возможно, это изображение 5 человек](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/420411998_396321982873062_4736244210218538536_n.jpg?_nc_cat=109&cb=99be929b-b574a898&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=DZo-0xmmbboAX8bUzK6&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfA8zdsJT7PclQ-DTl9UBUFFvbUL3XhosK5iuq0tjY-1Eg&oe=65B31B64)
![Возможно, это изображение 4 человека](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/420443980_396321646206429_4418417164863096185_n.jpg?_nc_cat=102&cb=99be929b-b574a898&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=lhyiqIr7sbQAX-cvh1l&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCH7FaDg3h7ZmnfmlvV7LPaCg6EIAMoH8fuFhQh2cVnLg&oe=65B3C670)